zofiowka

GALERIA

galeria

Aktualności

Boisko do budżetu na 2012 rok

niedziela, 24 lipiec 2011

21 lipca 2011 roku odbyło się spotkanie w Zarządzie Osiedla Zofiówka zarządu osiedla: Ryszrda Cisaka, Jarosława Badowskiego Artura Michałowskiego, Tadeusza Machałą,Bogdana Flasza i Bogusławy Marchewka z radnymi Rady Miasta Jastrzębie - Zdrój: Grzegorza Matusiaka, Ryszarda Piechoczka i Piotra Włodarka.Tematem spotkania były propozycje dot budżetu miasta na 2012rok. Po dyskusji przyjęto propozycję Grzegorza Matusiaka by zorganizować spotkanie Zarządu Osiedla Zofiówka oraz radnych z osiedla Zofiówka z Panem Prezydentem i pracownikiem wydziału Infrastruktury Urzędu Miasta. Uznano, że priorytetem dla naszego osiedla będzie budowa dawno oczekiwanego boiska sportowego. Radni Grzegorz Matusiak i Piotr Włodarek przedstawili również propozycję dotyczącą możliwości lokalizacji boiska przy ul. Machera. Grzegorz Matusiak poinformował o interwencjach do urzędu Miasta w sprawie dziur w jezdniach na osiedlu Zofiówka, budowy sklepu Biedronka i Mrówka oraz remontu chodnika przy ul. Ruchu Oporu. 

 

 Jastrzębie Zdrój, dn. 22.07.2011r..

 

            Władysław Dydo

PREZES
Spółdzielnia Mieszkaniowa
"Nowa"
44-335 Jastrzębie -  Zdrój
ul. Wielkopolska 5a

 

 

 

Zwracamy się do Pana Prezesa SM Nowa z prośbą o rozważenie możliwości bezpłatnego przekazania terenu przy ul. Machera i Rybnickiej
(teren pomiędzy ul Rybnicką, a parkingiem z boiskiem do koszykówki
przy ul. Machera)  pod boisko sportowe dla młodzieży z osiedla Zofiówka.

Inicjatywa wyszła ze strony mieszkańca SM „NOWA”  i jest godna  uwagi. Pozytywna opinia z Pana strony pozwoli nam niżej podpisanym radnym Rady Miasta Jastrzębie – Zdrój na podjęcie działań celem realizacji budowy „Boiska sportowego” na osiedlu Zofiówka. 

Liczymy na pozytywną decyzję  i na dalszą  dobrą  współpracę, co może przynieść mieszkańcom naszego osiedla dużo satysfakcji.

 

                                                                       Z  poważaniem

 

 

Grzegorz Matusiak

Piotr Włodarek

 

 

 

 

Do wiadomości:

Zarząd Osiedla Zofiówka